Nieodpłatna analiza umowy frankowej

Nieodpłatna analiza umowy frankowej

Wysłanie mailowego zapytania na adres: biuro@adwokakt-makowski.pl dotyczącego danej umowy kredytowej wraz z jej skanem/zdjęciami cyfrowymi oraz zapytania o przedstawienie przez kancelarię oferty poprowadzenia sprawy jest całkowicie niezobowiązujące, a w odpowiedzi nieodpłatnie podpowiemy od czego zacząć, wskażemy czy umowa zawiera w swej treści postanowienia potencjalnie prawnie wadliwe, a także przedstawimy wycenę usług kancelarii w tej konkretnej sprawie.

Istnieje również możliwość dostarczenia do sekretariatu kancelarii kserokopii ww. dokumentacji oraz pozostawienia danych kontaktowych w sprawie analizy i wyceny. Przed wizytą w siedzibie kancelarii wymagany jest kontakt telefoniczny (+48 506 77 82 77) dla umówienia terminu przekazania ww. danych.

Wysyłając zapytanie mailowe wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych i oświadczają, że zapoznali się Państwo z przedmiotową poniższą informacją. Administratorem Państwa danych osobowych jest Tomasz Makowski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą Tomasz Makowski Kancelaria Adwokacka z siedzibą przy ul. 3 Maja 21 lok. 6 w Gdyni (81-363). Państwa dane będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania i tak długo, jak to jest konieczne do obsługi zapytania. Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia danych. Mogą Państwo również wnieść skargę do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi Państwa zapytania. Podstawa prawna: przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań na żądanie osoby, której dane dotyczą, przed zawarciem umowy.

Adwokat Tomasz Makowski przyjmuje Klientów we wszystkie dni robocze, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania drogą telefoniczną lub e-mailową.

W sprawach nagłych pomoc udzielana jest również w dni wolne od pracy.

---

Kancelaria Adwokacka Tomasz Makowski

81-393 Gdynia, ul. Świętojańska 46/2
tel. kom. + 48 506 77 82 77
e-mail: biuro@adwokat-makowski.pl
www: adwokat-makowski.pl

---