O nas

O Kancelarii

Kancelaria adwokacka Tomasza Makowskiego od samego początku jej istnienia skupia się na praktyce procesowej, w tym prowadzeniu sporów z bankami, SKOK-ami, towarzystwami ubezpieczeń oraz parabankami. Siedziba naszej kancelarii od przeszło jedenastu lat mieści się w śródmieściu Gdyni.

Tomasz Makowski jest absolwentem dziennych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W 2007 roku został członkiem Pomorskiej Izby Adwokackiej. Adwokat Tomasz Makowski jest laureatem konkursu ,,Profesjonaliści Forbesa 2012 – Zawody Zaufania Publicznego’’, zorganizowanego przez magazyn FORBES, w kategorii adwokat z województwa pomorskiego. Posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw uznawanych za bardzo skomplikowane, w tym mających swój finał w Sądzie Najwyższym, Trybunale Konstytucyjnym, czy przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka w Strasburgu.

Zespół kancelarii tworzą adwokaci specjalizujący się w prawie procesowym. Rozległa wiedza prawnicza, zaangażowanie, dociekliwość, kreatywność, doświadczenia zebrane w setkach wygranych dla Klientów kancelarii postępowań sądowych, to atuty naszego zespołu prawników.

Sprawy dotyczące umów frankowych prowadzimy od lat, a nasi Klienci mogą pochwalić się korzystnymi dla nich wyrokami.

Adwokat Tomasz Makowski przyjmuje Klientów we wszystkie dni robocze, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu spotkania drogą telefoniczną lub e-mailową.

W sprawach nagłych pomoc udzielana jest również w dni wolne od pracy.

---

Kancelaria Adwokacka Tomasz Makowski

81-393 Gdynia, ul. Świętojańska 46/2
tel. kom. + 48 506 77 82 77
e-mail: biuro@adwokat-makowski.pl
www: adwokat-makowski.pl

---